Рада зняла обмеження на строк оренди державного та комунального майна під час воєнного стану

16:14, 1 червня 2023
Депутати ухвалили закон, яким скасували норму про те, що строк договорів оренди державного та комунального майна, укладених під час воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після його припинення.
Рада зняла обмеження на строк оренди державного та комунального майна під час воєнного стану
Фото: ВРУ
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook та Telegram.

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №8250 авторства групи депутатів з фракції “Слуга народу” та опозиції серед яких лідер монобільшості Давид Арахамія про внесення змін до Закону України "Про Фонд державного майна України" щодо оптимізації структури Фонду державного майна України, яким, зокрема скасовано обмеження на строк договорів оренди державного та комунального майна, які було укладено під час воєнного стану.

Ухваленим законом внесено зміни до закону “Про оренду державного та комунального майна” та, зокрема, виключено з зазначеного документу пункт 6-2 перехідних положень. Зазначеним пунктом визначено, що строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану.

Також зазначений закон передбачає реорганізацію Фонду державного майна. В рамках неї регіональні відділення  Фонду будуть ліквідовані. Їх перетворять у структурні підрозділи ФДМУ з єдиним центральним керівним апаратом.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», Верховна Рада схвалила зміни до законодавства, якими заборонила призначати керівниками державних підприємства підсанкційних осіб.

Автор: Ярослав Конощук 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч