Громадська рада доброчесності може надати негативні висновки до 80% кандидатів на посади суддів апеляційних судів – ВККС

12:00, 15 червня 2024
Негативні висновки ГРД ВККС доведеться розглядати на пленарних засіданнях, що позначиться на строках проведення конкурсу.
Громадська рада доброчесності може надати негативні висновки до 80% кандидатів на посади суддів апеляційних судів – ВККС
Джерело фото - ВККС
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У Вищий кваліфікаційній комісії суддів надали прогноз, скільки кандидатів на посади суддів апеляційних судів можуть отримати негативні висновки від Громадської ради доброчесності.  

«Ми не можемо знати точно, яка кількість кандидатів отримають негативні висновки від Громадської ради доброчесності напередодні співбесід, але досвід кваліфікаційного оцінювання суддів дозволяє говорити про те, що кількість негативних висновків щодо кандидатів на посади суддів може дійти до 80%», - розповів  13 червня під час роботи XII Міжнародного Судово-правового форуму в. о. голови ВККС Руслан Сидорович.

Відтак, як зазначив Руслан Сидорович, Комісії у пленарних засіданнях за участі ГРД доведеться розглядати та долати відповідні негативні висновки, що може позначитися на строках проведення конкурсу.

Нагадаємо, що за інформацією ВККС конкурс на посади суддів апеляційних судів завершиться на раніше серпня 2025 року.

Автор В’ячеслав Хрипун

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
 • Олег Макаров
  Олег Макаров
  секретар Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Ігор Кощеєв
  Ігор Кощеєв
  суддя Центрального апеляційного господарського суду
 • Тетяна Козир
  Тетяна Козир
  суддя Північного апеляційного господарського суду
 • Ольга Лук’янчук
  Ольга Лук’янчук
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду