Мільйонера звинувачують у вбивстві словацького журналіста

16:15, 14 марта 2019
Одному з мультимільйонерів Словаччини висунули звинувачення у вбивстві журналіста Яна Куцяка.
Мільйонера звинувачують у вбивстві словацького журналіста

Маріану Кочнеру, одному з найбагатших бізнесменів Словаччини, висунули звинувачення в убивстві журналіста-розслідувача Яна Куцяка та його нареченої Мартіни Кушнірової. Про це повідомляє видання Aktuality.sk.

Маріан Кочнер — один з фігурантів матеріалів Куцяка, проти якого журналіст подавав кримінальну скаргу через передбачувані погрози. Поліція тоді закрила справу, навіть не допитавши підозрюваного.

Слідчі висунули Кочнеру обвинувачення більш ніж за рік після резонансного убивства. Спеціальна прокуратура сьогодні анонсувала прес-конференцію, на якій обіцяє розголосити деталі. Зараз слідчі вважають, що саме Кочнер віддав наказ убити Куцяка через його журналістську діяльність.

Вбивство викликало великі протести в Словаччині, після чого прем'єр-міністр Роберт Фіцо, міністр внутрішніх справ Роберт Каліняк і глава поліції Тібор Гаспар були змушені подати у відставку. На них поклали відповідальність за те, що вони не розслідували діяльність Кочнера, хоча його підозрювали у декількох злочинах, зокрема економічних.

Також відомо, що в суботу, 16 березня у Словаччині відбудуться президентські вибори.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що помер журналіст, який писав про харківську трагедію.

Також ми повідомляли про українську журналістку, яка зникла у Москві. Відомо, що вона зникла після того, як потрапила до поліції.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова